Informacje o firmie Log House.

 Информация о компании Log House.         История компании Log House - от пиломатериалов до деревянных домов в сруб.

Firma Log House, zajmująca się obróbką drewna, została założona w 1992 roku i początkowo zajmowała się produkcją tarcicy i wyrobów formowanych. Od tej pory możemy zaoferować naszym klientom pełen zakres usług budowlanych - od wylania fundamentu i montażu skrzynek przyszłego domu do jego wewnętrznego ułożenia. My sami jesteśmy producentami drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z litego drewna, okien, mebli ogrodowych i wewnętrznych, a także z licznych akcesoriów, które mogą być potrzebne do zorganizowania przyszłego domu.

 

Nasza firma jest również zainteresowana współpracą z różnego rodzaju organizacjami budowlanymi i organizacjami pracującymi dla przemysłu. Produkujemy takie tarcice i produkty z drewna, jak podkłady, belki, okrąglaki, belki profilowane, deski obrzynane i nieobrzynane, parkiety, podszewki, bloki, deski podłogowe i wiele więcej.

 

Od 2004 roku firma Log House wchodzi na międzynarodowy rynek dostaw drewna i tarcicy do krajów Unii Europejskiej i Azji. Wszystkie nasze surowce i produkty z niego wykonane przechodzą odpowiednią kontrolę promieniowania i środowiska i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty jakości i pochodzenia.

 

Firma Log House to wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów - projektantów, inżynierów, architektów, budowników i marketerów. To właśnie dzięki niej, a także dzięki zamkniętemu cyklowi produkowania, nasi klienci otrzymują zawsze rozsądną cenę za wszystkie oferowane produkty i usługi. Nie zatrzymujemy się na tym, co zostało osiągnięte, i jesteśmy zainteresowani dalszym rozszerzaniem naszych rynków zbytu, więc zdecydowanie zachęcamy naszych partnerów i współpracowników do owocnej i obopólnie korzystnej współpracy. W całej Ukrainie pracują nasi przedstawiciele handlowi. To dzięki rozwiniętej infrastrukturze możemy realizować zarówno małe projekty domków lub łaźni w ramie, jak i duże projekty trudne do wdrożenia dla innych - hotele, restauracje, kompleksy rozrywkowe. Hurtowa dostawa tarcicy i surowców za granicą również dla nas nie stanowi problemu. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Przedmiotem naszej działalności jest również budowa domów drewnianych według "kanadyjskiej technologii" zgodnie z normami Canadian Log Building Standards. Specjaliści zajmujący się budownictwem przeszli szkolenie za granicą, a każdy z nich ma za sobą kilkadziesiąt skonstruowanych urządzeń.

 

Oprócz międzynarodowego eksportu i pracy dla sektora budowlanego i przemysłowego, najważniejszymi priorytetami naszej pracy są budowa niezawodnych, czystych, przytulnych i pięknych (pod względem wzornictwa) domów dla stałego pobytu ludzi.

 

Kolektyw firmy Log House z miłością nawiązuje do swojej działalności - obróbki drewna i konstrukcji. Każdemu klientowi tworzymy indywidualne podejście, które dotyczy nie tylko wytwarzanych produktów, ale także polityki cenowej. Prawie przez cały czas dostępne są różne rabaty i promocje, a także program lojalnościowy dla stałych klientów i ich przyjaciół.

 

 

 

 

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

O NAS