Domy z bali naturalnych

Дикие срубы - дома из дерева ручной работы.

          Napewno wszyscy wiedzą, że jednym z pierwszych technologii budowy domów i innych obiektów architektonicznych był drewniany budynek. Powodem tego jest to, że drewno jako materiał budowlany zawsze było dostępne dla człowieka. Nie zawsze istniały różne maszyny i narzędzia, które są obecnie używane w obróbce drewna. W przyszłości takie kłody okazały się niezawodną i trwałą obudową. W takich domach żyło więcej niż jedno pokolenie rodziny. A technologia ręcznego siekania została przekazana do naszych czasów.

Nic dziwnego, że wieki później drewno jako materiał budowlany staje się coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób stara się, aby ich domy były nie tylko trwałe, ale także przyjazne dla środowiska. Ponadto domy z bali naturalnyh -  - oni mają niepowtarzalny charakter i podobnie jak każda inna praca ręczna są bardzo cenione za ich naturalność i estetykę.

         Domy z bali -  - jest drewnianym domkiem / hotelem / wanną / restauracją zbudowaną z bali. Wszystkie materiały do budowy są wybierane ręcznie - wykorzystywane są wyłącznie dzienniki tylko pierwszego gatunku. Dalej przyzwyczajają się - kora drzewa jest usuwana za pomocą specjalnych narzędzi. W tym przypadku górna warstwa ochronna z drewna kambium jest częściowo zachowana, co pozwala drewnu na dłuższe zachowanie jego naturalnych właściwości i odporność na atak grzybów. Przyczynia się to również do równomiernego suszenia kłód i zmniejsza pękanie. Jednak pomimo wszystkich zalet tej metody konstrukcji nie powinniśmy tracić momentu, w którym dom z bali wymaga dodatkowej ochrony. Dlatego konieczne jest, aby nie być zbyt leniwym i nie szczędzić pieniędzy, aby wybrać wysokiej jakości drewno - dzikie pnie. Doskonałym rozwiązaniem mogą być materiały na bazie wosku pszczelego, oleje, które nie tylko będą chronić drewno przed różnymi efektami, ale także będą w stanie podkreślić jego naturalną strukturę.

Średnica kłód, które wykorzystywane są do budowy zakresie dzikiego dziennika z 20 cm, 60 cm. Takie duże kłody wielkości budynku zapewniają wysoki poziom oszczędzania energii, ponieważ rowki i szerokość wieńca jest większa, a liczba ściegów mających mezhventsovogo ściennego również zmniejsza. Biorąc pod uwagę różnicę w grubości kłody na końcach, korony należy układać na zasadzie "komety wierzchołkowej". Pozwoli to uniknąć nierówności ścian. W szwach między wieńcami leży grzałka - może to być mech, len, wełna, ale w każdym razie materiały naturalne.

 

Cena za 1 m2. - od 130 EUR

 

Pod każdym innym względem metody budowy praktycznie nie różnią się od innych metod konstrukcji z drewna.

Jeśli chodzi o połączenie kłód w rogach, istnieje wiele odmian "zamków". Ale w praktyce trzy bardziej podstawowe typy są bardziej praktyczne:

 - Rosyjska miska;

 - Kanadyjska miska;

 - Ulepszona kanadyjska miska z przegubem.

Każda z metod wycinania miski ma swoje zalety - niezawodnie zapewniają sztywność całej konstrukcji, a także zachowują właściwości termoizolacyjne domu z drewna. A wybór skrzyżowania rogów zależy wyłącznie od klienta i konkretnego projektu.

Dzikie domy z bali to nie tylko budynki wykonane z naturalnego materiału, co zapewnia ekologiczną czystość. To także wyjątkowe i niepowtarzalne projekty, które podbijają swoim urokiem. Po osiągnięciu dzisiejszego poziomu możemy śmiało powiedzieć, że technologia budowy drewnianych domów, w tym domów z bali, osiągnęła takie wysokie wyniki, że wiele drewnianych budynków reprezentuje prawdziwe dzieła sztuki. Ściany z dużych kłód mają szczególną atrakcyjność, a nawet brutalność. Jednocześnie ich prostota i naturalność nadają dziennikowi wyjątkową przytulność i atrakcyjność.   

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu drewnianych budynków z wykorzystaniem technologii "dzikiego drewna" i chętnie służymy naszym serwisem. Zespół naszych mistrzów jest gotowy do realizacji projektu o dowolnej złożoności na zamówienia naszych klientów. Będziemy w stanie zrealizować Twoje plany dotyczące budowy domu z bali w możliwie najkrótszym czasie, dzięki czemu staniesz się właścicielem unikalnego, a jednocześnie przytulnego domu z bali. 

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Domy z bali naturalnych