Kupić profilowaną belkę w Polsce

Купить профилированный брус в Киеве.

Profilowana belka to tarcica z drewna iglastego (sosna, cedr lub świerk), która służy do budowy drewnianych domów. Historycznie okazało się, że zastąpiła ona prosty zaokrąglony log i kwadratowe belki.

Jeśli zdecydujesz się na zakup belki profilowanej, prawdopodobnie już wiesz, że ma ona następujące zalety w porównaniu z innymi materiałami budowlanymi:

 - Łatwość montażu domów z takiego batonu, dobry estetyczny wygląd.

 - Wysoka dokładność układania i odpowiednio brak szwów w ścianach.

 - Obecność rowka w specjalnej formie i ciernia na pasku, a w związku z tym duża ochrona termiczna.

 - Odporność na odkształcenia i pęknięcia spowodowana cięciami fabrycznymi itp.

Tutaj można kupić profilowaną belkę pierwszej klasy czystości - jest osadzona na poziomie podszewki i nie wymaga specjalnej obróbki - można ją natychmiast otworzyć lakierem lub farbą. W przeciwieństwie do domu w ramie, dom z profilowanego drążka nie wymaga uszczelniania po jego budowie. Nawet przy wysokiej wilgotności powietrza (morza) lub ulewnym deszczu woda nie spada między belkami i nie powoduje ich gnicia. 

Cena za belki profilowane 

 

Imię

Wilgotność

Materiał

Rozmiar

 

Długość, m

Cena, EUR/m3

Profilowana belka

 

Naturalna/sucha

Sosna

Dowolny

3, 4, 4,5, 5, 6

180

Profilowana belka

 

Naturalna

    Fir

 

Dowolny

 

3, 4, 4,5, 5, 6

200

Profilowana belka

 

Przyklejony

 

    Fir

Dowolny

 

3, 4, 4,5, 5, 6

450

 

Kupując profilowane belki, należy również zwrócić uwagę na poziom ich wilgotności. Jeśli potrzebujesz suchej profilowanej belki, powinieneś dokładnie sprawdzić jakość jej suszenia, ponieważ tylko w stanie suchym odkształcenie i skurcz materiału zostanie zredukowane do minimum. W przeciwnym razie taki pręt może prowadzić, a ostateczna struktura nie będzie wiarygodna. Profilowana belka produkowana przez naszą firmę w pełni odpowiada normam opisanym w rozdziale "Drewno".

Zdecydowanie nie zalecamy stosowania do budowy domów w ramach sklejonych belek profilowanych, ponieważ całkowicie podważa to zasadę "ekologicznej kompatybilności", która jest podstawą całej konstrukcji. Ponadto taki profilowany drążek nie tworzy wyjątkowego mikroklimatu wewnątrz budynku, w przeciwieństwie do konwencjonalnej belki lub okrągłej kłody. 

Domy drewniane z bali profilownej lub okrąglaków są przyjazne dla środowiska, budowane są bardzo szybko, mają najwyższe właściwości eksploatacyjne, a ponadto mają znacznie niższy koszt. Tutaj możesz kupić drewno profilowane po najniższych cenach. Posiadamy elastyczny system zniżek i akcji.

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Profilowane Belki