Domy z drewna

Дом из бруса профилированного - идеальный вариант для строительства.

 Belka profilowana - idealny materiał budowlany. Na właściwościach termoizolacyjnych kilkakrotnie przewyższa inne materiały budowlane. Ponadto drewno lepiej przeciwdziała pleśni i wilgoci, dlatego domy z drewna pozostaje wyjątkowo trwały i służy kilku pokoleniom właścicieli. Drewno to materiał poza czasem, jego ekologiczny charakter, szlachetna faktura i kolor, przyjemne ciepło nigdy nie wyjdzie z mody. W domach budowanych z belki profilowanej panuje wyjątkowa atmosfera. Drewno jest w stanie wyrównać wahania wilgotności i temperatury, tworząc unikalny i użyteczny mikroklimat w domu. Drzewo oddycha, utrzymując równowagę wilgotności w pomieszczeniach optymalnych dla zdrowia człowieka. Twoja rodzina będzie lepiej spać i będzie mniej chora. Szczególnie przydatny pobyt w drewnianym domu dla alergików i astmatyków. Również mieszkanie w domu z baru korzystnie wpływa na duszę i ciało osoby, przyczyniając się do dłuższego, zdrowego i dostatniego życia.

Między innymi ściany domu wykonane z drewna mają estetyczny wygląd, który nie wymaga dodatkowego wykończenia.

Cena za 1 m2. - od 110 EUR

Profilowana belka jest popularnym materiałem budowlanym, łączącym sprawdzone tradycje i nowoczesne technologie. Dlatego jest tak popularny i tak szeroko wykorzystywany do budowy budynków mieszkalnych. Jeśli chcesz nadać domowi nowoczesny styl i atrakcyjny wygląd, ta opcja jest dla Ciebie.

Technologia budowy takich budynków ma wiele zalet. Po pierwsze, dokładny kształt każdej belki umożliwia budowanie domu z belki jakościowo i wydajnie, a także nadaje konstrukcji doskonały wygląd i wysokiej jakości izolację termiczną. Ponadto, po kurczeniu się domku z profilowanego pręta, nie ma potrzeby dodatkowego uszczelniania lub stosowania szczeliwa. I też ściany profilowanych belek nie wymagają dodatkowego poszycia, mają równą powierzchnię i świetnie wyglądają. Drewno profilowane jest tak ukształtowane, że opady nie są w stanie dostać się do połączeń między prętami, więc drzewa nie gnije i zachowuje swoją jakość przez lata.

Profilowany pręt ma niską przewodność cieplną, co pozwala ogrzać cały dom z baru w bardzo krótkim czasie. Oznacza to również, że ściany nie zamarzają tak szybko, że pozwala im długo utrzymywać ciepło w domu.

Instalacja budynku profilowanej belki odbywa się stosunkowo szybko, ale nadal potrzebują profesjonalnego podejścia do biznesu - mistrzów, którzy mają dobre umiejętności i mają doświadczenie w budowie domów wykonanych z profilowanej belki, instalowanie dość szybko i sprawnie. Fiński profil belki ma specjalne połączenie blokujące, które zapobiega deformacji samego pręta.

Aby upewnić się, że dom belki służył właścicielom tak długo, jak to możliwe, on, podobnie jak każdy inny, wymaga opieki. Ale w tym samym czasie dobrze zaplanowany domek i stosowanie wysokiej jakości sprzętu ochronnego umożliwia niezbyt często uciekają się do procedur w celudom z drewna opieki nad nim - Twój dom z drewna będzie dobrze wyglądać i estetyczne przez wiele lat i będzie w stanie obsłużyć więcej niż jedno pokolenie właścicieli.

Wybierając technologię konstrukcji z profilowanej belki, będziesz zadowolony z jakości samego materiału i praktyczności Twojego nowego domu. Przyjemny aromat drewna tworzy w nim pozytywną atmosferę, która pozytywnie wpływa na nastrój i samopoczucie wszystkich osób mieszkających w domu, jak i ich gości. Dom wykonany z profilowanego drewna jest trwały w swojej jakości, a nawet po wielu latach będzie wyglądał stylowo i elegancko. 

Zastosowanie pręta do budowy budynku jest również bardzo ekonomiczne, ponieważ praktycznie nie zapewnia odpadów, konstrukcja jest wykonywana szybko i niezawodnie. A sam materiał ma wiele zalet, które sprawiły, że budowa domów wiejskich, domków letniskowych i łaźni jest dziś tak popularna na całym świecie.

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Domy z drewna