Meble ogrodowe

Meble ogrodowe

Dość trudno wyobrazić sobie mieszkanie lub dom bez meble, które zdobi zewnątrz głównego budynku i daje poczucie komfortu i relaksu. Olśniewająca biała, miodowa lub apetyczna czekoladowa. Elegancki lub elegancko wytrzymany. Niezawodny, lekki i pożądany. Ale co najważniejsze - przystępne i ekskluzywne. Nasze meble ogrodowe na działce będą pierwszą i najważniejszą cechą Twojego małego raju, w którym nie będzie hałasu ani zamieszania. Tylko słońce, wiatr i ty. 

Jeśli wcześniejaby stworzyć przytulny kącik w pobliżu domu musiał podnieść młot i rzemieślnicze, stragany, stoły, krzesła, huśtawki, altanki, który w jakimś czasie wymagały naprawy, a nawet całkowitego zastąpienia, ale teraz można łatwo stać się projektantem własnego komfortu w ciągu zaledwie kilku minut. Meble ogrodowe naszej firmy - wiodącego producenta na rynku ukraińskim, otworzą przed Państwem nieograniczone możliwości realizacji nawet najbardziej fantazyjnych fantazji. Solidne dębowe krzesła, stylowe krzesła wykonane z drewna sosnowego, wygodne sofy i meble ogrodowe wodoodporny - wszystkie z nich zapewni Ci komfort w gorące lato, deszczowej jesieni, a nawet zimą śniegiem. Stworzone specjalnie do użytku na zewnątrz meble ogrodowe mogą wytrzymać każdą temperaturę i mają ładny, elegancki wygląd. A co najważniejsze - zawsze daje ci czas dla siebie i swoich bliskich.

W każdej chwili możesz przeczytać książkę na eleganckim drewnianym krześle - zamknij oczy na śnieżnobiałą huśtawkę i poczuj się jak klient VIP luksusowego kurortu. Możesz zasnąć w ramionach ukochanej osoby na wygodnej kanapie lub w hamaku, pod łagodnym szelestem natury. Lub po prostu odpocząć od wyczerpującego codziennego życia, dając sobie kilka minut ciszy.               

 

Jeśli do wszystkich tych zaletów dodać wieloletnie doświadczenie naszej pracy i przystępne cene, a jeszcze obraz, który jest zaufany przez coraz więce ludzi - nie będzie miał wyboru, ale pozwól sobie stać się szczęśliwym i niebo na ziemi stanie się rzeczywistością.

 

Produkowane przez nas meble ogrodowe to nie tylko doskonała jakość, trwałość i niezawodność, ale również poczucie harmonii i komfortu, w połączeniu z atrakcyjnym projektowaniem mebli i dokładnośću w każdym detali. Produkujemy meble ogrodowe z bali za pomocą specjalnej amerykańskiej technologii obróbki drewna oraz wysokiej jakości lakierów wykończeniowych i lakierniczych, co gwarantuje bezpieczeństwo przed wpływem niszczących czynników zewnętrznych.

Kategoria „meble ogrodowe” jest obszerna, to może być włączone jak stoły, ławy, krzesła i hamaki, altany, budy dla psów, domki dla studni, huśtawki, plac zabaw dla dzieci i wiele więcej. 

Wybierając meble ogrodowe, należy zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Kluczowe znaczenie ma stopień wilgotności drewna (aż do 20% w celu uniknięcia pęknięć), a jego antyseptyczne leczenie (musi być skuteczne, ale w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska w tym samym czasie). Konieczne jest, aby dokładnie określić kolejność, w jakiej produkt zostanie - na wolnym powietrzu w ogrodzie, lub, na przykład, poprzez pokrycie w altanie - to sprawia, że można zaoszczędzić przy wyborze metody obróbki powierzchni drewna. Altany, huśtawki, garaży jak i również wszelkie inne konstrukcje z drzewa ulegają skurczeniu i konieczne jest zrozumiało, że różne kłody są suche przy różnych prędkościach. Czasem mogą skurczyć się do 3 cm od średnicy. Konsekwencją tego jest powstawanie przerw w rogach kłody. Aby zwalczyć to zjawisko, po pierwotnym kurczeniu altanki na życzenie klienta (dodatkowe usługi) stosuje się uszczelnianie.

Oprócz klasycznych mebli ogrodowych, nasza firma zajmuje się wytwarzaniem produktów w stylu "nowoczesnym" - z prostymi i przejrzystymi liniami, przemyślanym wzornictwem i perfekcją form. 

Meble do ogrodu LogHouse - gwarancja najwyższego komfortu i jakości dla Ciebie i Twojej rodziny. Chętnie zapewnimy naszym klientom usługi wysokiej jakości, pomożemy dokonać właściwego wyboru lub po prostu skonsultujemy się z dekoracją i instalacją mebli ogrodowych. 

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Meble ogrodowe