• Domy z bali drewnianych i kabiny na sprzedaż. Gotowy do instalacji zestawów.

  Budujemy domki letniskowe, domy, restauracje, hotele i małe formy architektoniczne za pomocą profilowanych belek i zaokrąglonych kłód. Używamy tylko przyjaznego dla środowiska drewna zimowego o niskiej wilgotności. Nasz zespół mistrzów ma duże doświadczenie w tego rodzaju pracy - zna kanadyjską i rosyjską technologię połączeń narożnych ....

 • Profilowane Domy z bali / Kabiny - najlepszy wybór.

  Najbardziej ekonomicznym rodzajem drewnianych domów są profilowane drewniane kabiny. Takie domy są prawie dwa razy bardziej ekonomiczne w ogrzewaniu niż ich analogi wykonane z cylindrycznych bali. Dom wykonany z bali o średnicy 28 cm. jest równy (przez przewodność cieplną) do 18 cm. profilowany dom z drewna ...

 • Naturalne drewniane huśtawki - najlepszy wybór dla Twoich dzieci.

  Dla tych, którzy mają dzieci lub po prostu chcą spędzić czas wygodnie w ich letniej rezydencji lub w prywatnym wiejskim domu - możemy zaproponować, aby kupić huśtawki ogrodowe wykonane z naturalnego drewna. Konstrukcja zabezpieczająca i przyjazne dla środowiska materiały ... ..

 • Drewniane altany - przyjemna rozrywka z rodziną i przyjaciółmi.

  Drewniane altany, jako najczęstszy rodzaj małych form architektonicznych, dają, być może, największe pole do realizacji wyobraźni projektanta. Mogą być nie tylko wygodne, bezpretensjonalne struktury, ale służyć jako ozdoba krajobrazu, uzupełniają go. Letnie, zimowe i sezonowe altanki ...

 • Dekoracja i podłogi - od producenta - ceny hurtowe.

  Nasza produkcja - parkiet, deska tarasowa, deska parkietowa, podszewka, blokownia, deska podłogowa, siding i wiele więcej - najniższe ceny. Nasza produkcja oparta jest na bogatym doświadczeniu, wysokiej precyzji wyposażenia i najlepszych jakościowo materiałach zgodnie ze wszystkimi europejskimi wymaganiami

 • Tarcica / drewno - profilowane kłody, belki sosnowe i deski na eksport.

  Sprzedaż hurtowa i detaliczna tarcicy na eksport. Dostawa do dowolnego kraju. Krawędziowane deski, sosnowe belki, zaokrąglone kłody, profilowana belka, podkłady kolejowe i wiele więcej. Każda ciężarówka ma świadectwo pochodzenia, a także wszystkie dokumenty kontroli radiologicznej i środowiskowej ...

 • Ręcznie wykonane domki z bali, drewniane domy, hotele, restauracje - północna sosna.

  Ręcznie wykonane kabiny zrębowe to nie tylko budynki wykonane z naturalnego materiału, co zapewnia ekologiczną czystość. Są to również wyjątkowe projekty, które podbijają swoim urokiem. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że technologia budowy drewnianych domów, w tym domów z bali, osiągnęła tak wysokie wyniki, że wiele drewnianych budynków to prawdziwe dzieła sztuki.

Error
 • Not found

Nasza firma produkuje drewniane domy z bali okrągłych i profilowanych belek, a także z wykorzystaniem technologii dzikich kłód. Wierzymy w sukces naszej firmy i jej znaczenie, i możemy zrealizować projekt o dowolnej złożoności w jak najkrótszym czasie. Drewniane domy wykonane z drewna naszej produkcji to przytulne i niedrogie mieszkania, które zbudowane są z ekologicznych materiałów naturalnych. Takie domy są uporządkowane przez ludzi, którzy rozumieją, że sami są częścią natury i nie powinni stać się zakładnikami ich zdrowia w przyszłości. 

Ważną różnicą "LogHouse" od większości konkurentów jest zamknięty cykl produkcyjny, który pozwala znacznie obniżyć ostateczny koszt produktów dla kupującego. Budując dom "pod klucz" możemy zaoferować Państwu stolarkę własnej produkcji - drzwi wewnętrzne, okna drewniane, meble, drewniane schody i wiele więcej. Our main web site - Срубы.

Do wykończenia pomieszczeń nasza firma produkuje parkiet, deskę podłogową, deskę parkietową, podszewkę, blokhę, listwę przypodłogową i taśmę, spełniającą europejskie standardy jakości. Wszystkie te komponenty są oferowane naszym klientom po preferencyjnych cenach. Opracowanie projektu przyszłej budowy drewnianego domu i ogólna ocena budowy jest bezpłatna dla naszych klientów.

W asortymencie naszych produktów znajdują się również wysokiej jakości meble ogrodowe - drewniane altany, huśtawki, małe domy na studnie, place zabaw itp. Wszystkie poddawane są specjalnej obróbce w celu długotrwałego zachowania ich pierwotnego wyglądu.

Ważnym kierunkiem działalności firmy jest także produkcja i sprzedaż materiałów do górnej struktury torów kolejowych - podkładów i belek transferowych. Posiadając duże doświadczenie w impregnacji drewna, produkujemy wysokiej jakości podkłady i belki do naprawy i budowy linii kolejowych. 

Od 2001 roku nasza firma sprzedaje na terytorium Polska i wysyła na eksport następujące tarcicę - drewniane belki i krokwie, belki profilowane, drewno opałowe i trociny. Ciągle w magazynach na magazynie znajdują się: deska o krawędziach, okrąglaki, tarcica nieobrzynana.

Działalność firmy opiera się na następujących zasadach:

- zapewnienie tradycyjnie wysokiej jakości produktów i usług;

- stabilność w pracy firmy i wyraźne wypełnienie przyjętych obowiązków;

- stosowanie elastycznego systemu ustalania cen i ofert specjalnych dla klientów; 

- stały wzrost mocy produkcyjnych i rozwój nowych rynków zbytu.

Naszym celem jest rozwój partnerstwa poprzez korzystną współpracę. Postulat ten realizowany jest dzięki prawidłowo przypisanej pracy, kompetentnemu doborowi partnerów i ogólnej spójności zespołu. Zaufanie do naszych produktów zostało rzetelnie przetestowane przez czas, a także przez licznych zagranicznych i krajowych klientów, z których najbardziej wymagający stwierdzają z przekonaniem: "Log House jest pewnie wśród 10 najlepszych liderów na rynku stolarki budowlanej Polska i krajów UE". Our showrooms in Ukraine close to Poland border - Dragobrat and another hotel in Dragobrat.

Jesteśmy otwarci na rozwój partnerstwa i zawsze jesteśmy gotowi podzielić się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem jako głównym elementem owocnej współpracy i gwarancją wspólnego dobrobytu.

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Domy drewniane z bali, Łaźnia, meble ogrodowe - budownictwo i projekty. Drzwi wewnętrzne, okna, schody, parkiet, tarcica, deska, drewno i podkłady. Kup w Kijowie - niskie ceny.