Współpraca biznesowa - informacje dla partnerów.

Бизнес сотрудничество - информация для партнеров.

Nasza firma jest otwarta na współpracę ze wszystkimi organizacjami i osobami - pośrednikami, którzy mają ten lub inny związek z tematyką obróbki drewna, konstrukcji i projektowania. Chętnie porozmawiamy o różnych opcjach współpracy z firmami budowlanymi, projektowymi, spedycyjnymi i detalicznymi, które są związane z produktami przemysłowymi i towarami prezentowanymi w naszym katalogu.

Pracujemy na rynku stolarki od 1992 roku i mamy rozbudowaną sieć partnerów, która z roku na rok rośnie. Zakres interesów naszej firmy obejmuje również szereg operacji dla międzynarodowego eksportu produkowanych produktów i surowców. (domy z bali i domy z drewna).

Produkujemy wyroby przemysłowe, które spełniają wszystkie wymagania norm państwowych, a towary konsumpcyjne otrzymują markową gwarancję jakości i certyfikatów zgodności (w przypadku eksportu do krajów Wspólnoty Europejskiej).

Poniżej znajdują się główne opcje budowania partnerstwa oferowane przez naszą firmę. 

 

Партнерство по типу

Opcja 1 - Współpraca na zasadzie "pełnomocnika". 

Taka opcja współpracy jest przeznaczona dla menedżerów firm budowlanych, pracowników projektowych, biur architektonicznych i po prostu przedsiębiorczych ludzi, którzy chcą zarobić przyzwoite pieniądze. Ten rodzaj współpracy nie oznacza żadnej istotnej inwestycji z Twojej strony. Po prostu zawierasz z nami umowę, zgodnie z którą zapewniamy wszystkie niezbędne materiały reklamowe i próbki produktów, a także zobowiązujemy się zapłacić prowizję ustaloną w procentach (od sumy zakupów odesłanego przez nas klienta). Dla nas nie ma znaczenia, kiedy klient dokona zakupu - raz lub rok - nadal otrzymujesz swój udział. Płatności są dokonywane w ciągu 5 dni od daty zakupu za pomocą płatności gotówkowych lub bezgotówkowych. Dla klientów przywiezionych przez naszych agentów istnieje również specjalny system zniżek. Złóż wniosek teraz i zacznij zarabiać od razu. Przez cały 2012 rok nasze agenci otrzymywali prowizję w wysokości 234 tysięcy UAH.

 

 

 

Opcja 2 - Współpraca na zasadzie "przedstawiciela handlowego".

Бизнес сотрудничество для менеджеров и диллеров.

Współpraca biznesowa dla menedżerów i dilerów. Ten rodzaj współpracy jest idealny dla prywatnych przedsiębiorców i osób prawnych wynajmujących lub posiadających powierzchnie handlowe i wystawowe, które zajmują się hurtowym i detalicznym handlem towarami i usługami o podobnym temacie. Partnerstwo tego typu oznacza, że oferujemy bezpłatne stoisko wystawowe ze wszystkimi naszymi produktami (drzwi, okna, drewniane domki, meble ogrodowe itp.), A także powiązane materiały promocyjne, katalogi i ceny. Ty, z kolei, masz możliwość ustalenia swoich cen na ten temat i jesteś zobowiązany zapłacić nam uzgodnioną cenę za sprzedaż. To jest relacja sprzedawca-nabywca, którą budujesz bezpośrednio, a my działamy jako dostawca-producent, z kolei angażujemy się w promocję reklamową Twojej powierzchni handlowej i udzielamy rabatów w porównaniu do cen detalicznych na rynku.

* Ceny zakupów hurtowych są ustalane w każdym indywidualnym przypadku. Zniżki dla organizacji budowlanych.

 ** Nasza firma jest również zainteresowana eksportem produktów, drewna i surowców za granicę. Współpracujemy z pośrednikami i bezpośrednio.

 *** Jeśli masz pytania dotyczące współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie na stronie internetowej lub wyślij wiadomość e-mail na adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą. Pamiętaj - mamy coś do zaoferowania Twoim klientam.

 

 

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

WSPÓŁPRACA