Drewniana podszewka w Polsce. Evrovagonka po niskich cenach.

Деревянная вагонка в Киеве. Евровагонка по низким ценам.

Nowoczesna drewniana podszewka (wyściółka) to wyrafinowany i przyjazny dla środowiska materiał budowlany stosowany do wykańczania i dekoracyjnego powlekania wewnętrznych powierzchni w pomieszczeniach. Ale pochodzenie tego unikalnego formowanego produktu było zupełnie inne - pierwotnie drewniana podszewka była wykorzystywana w transporcie kolejowym, aby szczelnie zamknąć duże obszary w wagonach i otoczyć mury. Takie rozwiązanie było zarówno praktyczne jak i tanie, ponieważ metal i syntetyk w tym czasie były bardzo drogie. Później dla tych celów zaczęliśmy używać zwykłych blach, a naturalne drzewo stało się obecnie elitarnym materiałem tapicerskim - podszewką i parkietem.

Dzisiaj, dzięki nowoczesnym metodam obróbki drewna, podszewka służy również do licowania ścian zewnętrznyh. Można je układać zarówno poziomo jak i pionowo. Panele drewniane to planowana deska z litego drewna, która ma możliwość połączenia rowek-wpust. Evrovagonka w większości przypadków jest zrobiona z sosny, chociaż istnieje możliwość jej produkcji z olchy, lipy, osiki, dębu, a nawet egzotycznych obcych odmian drewna. Drewniana podszewka, którą sprzedajemy w Polsce, zazwyczaj dzieli się na odmiany - pierwszą i drugą. Ceny za formowanie są zwykle podane na metr kwadratowy (1 m2).

Przezwyciężając długą drogę od wagonów kolejowych do najnowszych wynalazków w dziedzinie aranżacji wnętrz, drewniana deska odwrócona z grubej niechlujnej deski ze szczelinową szczeliną w cienką warstwę naturalnego drewna, która po prostu i szybko łączy się i pozostawia niewielką lukę - evrovagonku.

Сeny evrovagonki:

Imię

 

Material

 

Różnorodność

 

Grubość, mm

Szerokość, mm

Długość, m

Cena, EUR / m3

Drewniana podszewka

Pine

 (solid)

1-2

70, 80, 100

16

2, 2,5, 3

4

Drewniana podszewka

Sosna (tablica)

0

70, 80, 100

16

2, 2,5, 3

5

Drewniana podszewka

 

Lipa

1

70, 80, 100

16

1 – 4

6

Drewniana podszewka

 

Olcha

1

70, 80, 100

16

1 – 4

6

Mamy w magazynach drewniane podszewki w Polsce o grubości od 12 do 15 mm. Ta grubość jest wystarczająca aby wykluczyć możliwość jej złamania, zmiażdżenia lub ściśnięcia. Średnia cena za wysokiej jakości wallboard na dziś waha się około 1.20 - 1.50 euro za metr kwadratowy. Reiki i elementy złączne do jego instalacji około 0.15 EUR za metr bieżący.

Koszt wznoszenia podszewki również nie jest duży, ponieważ jest idealnie dopasowany. Aby oszczędzać naszy klienty często składają to sami. Oznacza to że na dzień dzisiejszy drewniana podszewka jest najtańszym i przyjaznym dla środowiska materiałem do licowania

Niewątpliwą zaletą podszewki jest jej długowieczność - niema ograniczeń czasowych. Nawet po całkowitym remoncie wystarczy jej zmielić i pokroić aby ponownie zobaczyć ja nieskazitelną piękność. Odpowiednia obróbka (olej lub lakier) powoduje że drewniana podszewka będzie odporna na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i łatwa do czyszczenia.

Od tych odległych czasów, które są opisane powyżej, drewniana podszewka (evrovagonka) znacznie się rozwinęła - stało się możliwe że zostanie połączona bez światła (dzięki całkowicie nowej konstrukcji słupka i wpustu). Dzięki tej metodzie łączenia, między szwem nie przedostanie się kurz ani brud.

Nasza drewniana podszewka z drewna sosnowego ma jasnożółty kolor i prawie nie ma węzłów. Struktura tego drewna tworzy dyskretny, geometryczny wzór. Na życzenie klienta drewniana podszewka w Polsce może być zabarwiona specjalnymi impregnacjami lub olejkami.

Podszewka z drewna to nie tylko ekologia, ale także specjalny wewnętrzny komfort i ciepło wewnątrz budynków. Obecność we wnętrzu naturalnego drzewa tworzy wyjątkową bioenergetykę. 

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Drewniana Vagonka