Deska podłogowa. Kupić deski podłogowe po niskich cenach w Polsce.

 

Доска пола в Киеве - купить по доступнім ценам.

  

Oprócz parkietów i desek parkietowych deska podłogowa może być również przypisana do szeroko powszechnyh podłógKupić deski podłogowe można w wielu nowoczesnych sklepach dla majsterkowiczów w bardzo przystępnej cenieZ reguły deski podłogowe są wykonany z masywnego drewna i umieszczany w miejscach o zwiększonej mobilności lub tamgdzie wygląd nie wymaga poważnego podejścia (w porównaniu z parkietem) - sklepachpawilonach handlowych i innych miejscach publicznych.

Dotejpory deska podłogowa w Polsce jestnajpopularniejszą wykładziną podłogową na świecie. I są ku temu powody, a nie ostatni z nich to zdecydowanie cena.

Mamy deskę podłogową wykonaną na specjalnym włoskim sprzęcie z idealnie dopasowanym rowkiem pod kołkiem ustalającym. Będzie nie tylko świetnie wyglądać, ale pozwoli zaoszczędzić pieniądze, zmniejszając koszty układania i polerowania.

Сeny desek podłogowych:       

 

 

Material

 

Wilgotność

 

Możliwe rozmiary

 

Pomiar

 

Cena, EUR / m3

Grubość, mm

Długość, mm

Szerokość, m

 

Sosna (tablica) 

 

9+/-3%

 

100 - 125

35

3, 4, 4,5

1m2

7

Sosna (połączona) 

 

9+/-3%

100 - 125

35

3, 4, 4,5

1m2

8

Olcha/ Dąb 

 

9+/-3%

135

35

3, 4, 4,5

1m2

8

Deska podłogowa  (Polscha) jest bardzo trwałym materiałem, który może wytrzymać nie tylko niekorzystne warunki środowiskowe (przy odpowiednim przetwarzaniu), ale także stałe mechaniczne uderzenie ludzi i przedmiotów na nim. Nasza deska podłogowa wykonana jest z suszonego drewna i jest specjalnie przetwarzana.

Ze względu na ścisłe przestrzeganie wszystkich wymagań technologicznych, możemy zagwarantować następujące właściwości naszej deski podłogowej:

- wysoka izolacja cieplna i akustyczna;

- odporność na odkształcenia;

- atrakcyjny i dokładny wygląd.

Cokolwiek wybierzesz - parkiety lub podłogi - upewnij się, że drewniana podłoga idealnie pasuje do Twojego wnętrza, czyni ją przytulną i ciepłą. Oprócz wszystkich, w przeciwieństwie do syntetycznych rodzajów powłok, nasze formowanie, a mianowicie, - deska podłogowa, - jest całkowicie przyjazna dla środowiska - po jej ułożeniu klej nie jest używany.

Deska podłogowa (Polscha) jest wykonana z różnych gatunków drewna, od których w rzeczywistości w dużej mierze zależy jej kosz. Najbardziej popularnym w naszym regionie jest sosna - jest łatwa w obróbce, ma niski koszt i doskonałe właściwości użytkowe.

Drewno, które trafia na deski podłogowe, jest dokładnie przetestowane i wybrane. Powinno mieć pewną wilgotność i nie powinno mieć sęków ani pęknięć. Przestrzeganie tych szczególnych warunków pomaga zapobiegać deformacji i skrzypieniu całej płci. Dokładność frezowania naszych listew pozwala nam maksymalnie zmniejszyć złącza. Deski podłogowe naszej produkcji mogą znajdować się w sklepach sieci dealerskiej w bardzo przystępnej cenie.

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Deska Podłogowa