Cena za blokhauz w Polsce

Цена на блок хаус – купить в Киеве (Фальшбрус).

Blokhauz (falshrus) to rodzaj materiałów wykończeniowych o powierzchni twarzy wykonanej w formie kłód otsilindrovannych. Może być stosowany do pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Cena blokhauz jest w pełni uzasadniona, ponieważ ma następujące zalety:

- wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska;

- ma długą żywotność;

- piękny wygląd;

- łatwo zamontowany za minimalną kwotę;

- niezawodnie izoluje każde pomieszczenie, nie ma pęknięć itp.

Kupić blokhauz w Polsce można w wielu miejscach, ale taniej będzie kupować je od bezpośrednich producentów (którymi jesteśmy), w takim przypadku nie ma żadnego owijania przez strony trzecie, a całkowita cena za blokhauz jest zmniejszona.

Block house idealnie nadaje się do ogrzewania łaźni, saun, werand, domków letniskowych, a także do pomieszczeń wychodzących w domkach i domach. Ozdobione jego pomocą pomieszczenia zyskują wyjątkowy smak, mają przytulną atmosferę, aw powietrzu leci zapach sosnowych igieł. W przypadku okładzin zewnętrznych budynku można kupić blokhauz o dużym przekroju - 35 * 120 lub 42 * 160 mm. I do wewnętrznego - zalecamy użycie 20 * 80 lub 20 * 100 mm. Zwykle robimy blokhauz z drzew iglastych z drewna (sosna, świerk), ponieważ jest to najlepsza opcja dla stosunku ceny do jakości.

Cena za blokhauz:

 

 Imię           

Material

 

Szerokość, mm

 

Grubość, mm

Długość, m

Cena,  / m3

Blokhauz

 

Sosna

80

22

2, 2,5, 3

5

Blokhauz

 

Sosna

100-120

35

4,4,5

7

Blokhauz

 

Sosna

135

35

4,4,5

8

 

Zastosowanie falshrusa pozwala stworzyć wrażenie, że dom jest zbudowany z prawdziwego domu z bali. Ale w przeciwieństwie do ostatniego blokhauz nie jest wynikiem zwiększonej wilgotności i nie pęka, a cena blokhauz jest niższa niż ścianach obecnych kłód otsilindrovannych. Blokhauz ma przednią stronę cylindrycznej powierzchni i jest wykonany z bali, który jest przecinany przez specjalny system. Zewnętrzne części kłody są odcinane i idą, by wytworzyć blokhauz, a wewnętrzny kwadrat do belki lub deski. Następnie na zaprojektowanej do tego maszynie wycięte są rowki i ostrza na bocznych powierzchniach, a wszystkie produkty są wyrównane i skalibrowane. Po dalszym przetwarzaniu blokhauz nabiera gładkiej powierzchni i jest pakowany do wysyłki do paczek. Możemy kupić blokhauz wykonany z drewna iglastego i twardego. Jednak należy zauważyć, że blokhauz wykonany z drewna sosnowego posiada szereg zalet, tak jak żywica w drewnie tworzy naturalną hydroizolacji i w rezultacie znacznie wydłuża żywotność tych produktów.

Że blokhauz wykonany z drewna sosnowego może być wykorzystany do dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych prac - w obliczu elewacje budynków lub budowy pawilonów. I niech ci nie przeszkadza cena blokhauz - to naturalny materiał nie wystarczy, że koszty nie są dużo droższe dla plastikowego odpowiednika, więc również jest znacznie lepsza. Nie boi się wpływów mechanicznych i pod warunkiem pokrycia specjalnymi olejkami nie zmienia swojego koloru.

 

 

Ostatnie Projekty

Projekt №1 - 715 m2.

Meble ogrodowe

Altanka №1

Huśtawka ogrodowa

Huśtawka ogrodowa №27

Łaźnie z bali

Projekt №8 - 105,3 m2.

O nas:

Nasza firma działa na rynku drzewnym od 1992 roku i stała się odpowiedzialnym i godnym zaufania wykonawcą. Nasze produkty i usługi cieszą się dużym popytem w Europie, Afryce i Azji. Firma posiada międzynarodową akredytację i ustalony łańcuch dostaw.

Łączność:

Łączność:

W przypadku jakichkolwiek pytań, które Cię interesują, zadzwoń do nas lub złóż wniosek na nasz adres e-mail.

Godziny pracy:

  Pon. - Pt. 9:00 do 18:30.

  Sat. Słońce. - w drodze porozumienia.

Tel: + 38050-955-05-74 Viber / WhatsApp

            + 38099-161-99-44 Viber / WhatsApp (angielski, turecki).

            + 48-733-154-557 Polska / UE

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Blokhauz (falshrus)